LM8335TLE/NOPB.pdf

| Part Status | Active |
|---|---|
| Number of I/O | 8 |
| Interface | MIPI® RFFE |
| Interrupt Output | No |
| Features | POR |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Output Source/Sink | - |
| Clock Frequency | 26MHz |
| Voltage - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-WFBGA, DSBGA |
| Supplier Device Package | 16-DSBGA (2.12x2.50) |
| Shipment | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion | New original factory. |
| Datasheet | Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
PCF8574DGVR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 20TVSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
PCF8574RGYR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 20VQFN | Inquiry |
![]() |
![]() |
TCA9534PWR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
PCF8574ADGVR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 20TVSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
TCA9534APWR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
PCF8574ARGYR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 20VQFN | Inquiry |
![]() |
![]() |
PCA9554ADGVR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TVSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
TCA9554ADBQR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8BIT 16TSSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
TCA9554ADBR | Texas Instruments | IC SMBUS I/O EXPANDER I2C 16SSOP | Inquiry |
![]() |
![]() |
PCA9554ARGVR | Texas Instruments | IC I/O EXPANDER I2C 8B 16VQFN | Inquiry |
Tel
