LMH6525SPX/NOPB.pdf

| Part Status | Obsolete |
|---|---|
| Type | Laser Diode Driver (CD/DVD) |
| Data Rate | - |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Supply | 33mA |
| Current - Modulation | - |
| Current - Bias | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 28-UFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 28-UQFN (5x5) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shipment | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion | New original factory. |
| Datasheet | Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
ADN2530YCPZ-R2 | Analog Devices Inc. | IC LASER DRIVER 11.3GBPS 16LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2530YCPZ-WP | Analog Devices Inc. | IC LASER DRIVER 11.3GBPS 16LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2526XCPZ | Analog Devices Inc. | IC LASER DRIVER 11.3GBPS 16LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2873XCPZ | Analog Devices Inc. | IC LASER DRIVER CSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
LMH6526SPX/NOPB | Texas Instruments | IC LASER DVR 4CHAN 5.5V 28UQFN | Inquiry |
![]() |
![]() |
LMH6525SPX/NOPB | Texas Instruments | IC LASER DVR 4CHAN 5.5V 28UQFN | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2870ACPZ-RL | Analog Devices Inc. | IC LSR DRVR 3.3GPBS 3.6V 24LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2872ACPZ-RL | Analog Devices Inc. | IC LASR DVR 3.3GBPS 3.3V 24LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2870ACPZ-RL7 | Analog Devices Inc. | IC LSR DRVR 3.3GPBS 3.6V 24LFCSP | Inquiry |
![]() |
![]() |
ADN2872ACPZ-R7 | Analog Devices Inc. | IC LASR DVR 3.3GBPS 3.3V 24LFCSP | Inquiry |
Tel
